Ładowanie strony

O nas

DOŚWIADCZENIE

Biuro Turystyki Zagranicznej „Kaszub-Travel”  posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez turystycznych na terenie naszego kraju i całej Europy. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, m.in. wysoko wykwalifikowaną kadrę pilotów, przewodników i pracowników biura, którzy dołożą wszelkich starań, by podczas każdej imprezy czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.


JAKOŚĆ

Korzystamy pondto ze sprawdzonej bazy hotelowej i gastronomicznej. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają certyfikaty przyznane przez Polska Izbę Turystyki oraz wyróżnienia:

  • Nagroda Polskiej Izby Turystyki GLOBUS 2001 w kategorii „Najlepszy produkt turystyczny”
  • Odznaka honorowa Ministra Gospodarki „Za Zasługi dla turystyki”

ZADOWOLENI KLIENCI

Najbardziej jednak cieszą nas pozytywne opinie i zadowolenie Klientów, którzy wspólnie z nami poznawali Polskę i Europę. Naszym atutem są też przystępne ceny, dzieki którym w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy przekonani, że imprezy objazdowe – które są naszą specjalnością – dostarczą Państwu niezpomnianych wrażeń pozostających w pamięci przez długie lata i będą idealną propozycją na wymarzony urlop. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.