Ładowanie strony

SANKTUARIA MARYJNE EUROPY: pielgrzymka lotniczo-autokarowa

W 100 ROCZNICY OBJAWIEŃ FATIMSKICH

Zadaj pytanie
Obejrzyj trasę

Dzień 1.

Zbiórka na lotnisku. Następnie odprawa bagażowo-biletowa, wylot do stolicy Portugalii. Lądowanie w Lizbonie, przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 1.

Zbiórka na lotnisku. Następnie odprawa bagażowo-biletowa, wylot do stolicy Portugalii. Lądowanie w Lizbonie, przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 2.

Śniadanie. Msza św. w Kościele św. Antoniego w Lizbonie. Następnie zwiedzanie stolicy Portugalii. Przejazd do Fatimy. Zapoznanie się z Sanktuarium Fatimskim. Obiadokolacja. Udział w procesji różańcowej. Nocleg w Fatimie.

Dzień 3.

Śniadanie. Msza św w Kaplicy Anioła Pokoju. Droga krzyżowa w Aljustrel. Czas wolny. Obiadokolacja. Udział w procesji różańcowej. Nocleg w hotelu.

Dzień 4.

Msza św. w Kaplicy Objawień. Śniadanie. Wyjazd do Nazare – miasto położone u brzegu Atlantyku, możliwość kąpieli w Oceanie. Przejazd do Batalii: gotycka katedra wotywna. Powrót do hotelu w Fatimie na obiadokolację. Udział w procesji różańcowej. Nocleg w hotelu.

Dzień 5.

Msza św. w Kaplicy Objawień. Śniadanie. Przejazd do Santiago de Compostela – miasta św. Jakuba. Zwiedzanie: Katedra, Plac Espana. Przejazd na obiadokolację i nocleg w hotelu.

Dzień 6.

Śniadanie. Msza św. przy grobie św. Jakuba Apostoła. Wyjazd do Burgos, miasta z przepiękną hiszpańską Katedrą. Wizyta w Katedrze oraz w centrum historycznym miasta. Obiadokolacja oraz nocleg w hotelu.

Dzień 7.

Śniadanie. Msza św. w Katedrze w Burgos. Przejazd do Lourdes z postojem w San Sebastian (nad zatoką Biskajską – możliwość kąpieli). Zakwaterowanie w hotelu w Lourdes. Obiadokolacja. Udział w procesji różańcowej i powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 8.

Śniadanie. Zwiedzanie miejsc związanych ze św. Bernadetą: Le Cachot, kościół parafialny, Młyn Boly, sanktuarium: muzeum Notre Dame, bazylika podziemna Piusa XII, Grota Masabielska, Krypta gdzie sprawowana była pierwsza Eucharystia, bazylika różańcowa, kościół górny. Msza św. w Kaplicy św. Gabriela. Udział w drodze krzyżowej o godzinie. Możliwość kąpieli w basenach. Czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację. Udział w procesji różańcowej. Nocleg w hotelu.

Dzień 9.

Msza św. w Grocie Masabielskiej. Śniadanie. Przejazd do położonego najwyżej na świecie Sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej w La Salette, zapoznanie się z sanktuarium maryjnym. Droga krzyżowa o godz. 19:00. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 10.

Msza św. w Bazylice Męki Pańskiej w La Salette. Śniadanie. Przejazd do Einsiedeln na zwiedzanie głównego ośrodka kultu Maryjnego w Szwajcarii. Zakwaterowanie oraz obiadokolacja w hotelu.

Dzień 11.

Msza św. w Klasztorze. Śniadanie. Następnie przejazd do Altőtting w Bawarii. Nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego Matki Bożej Królowej Bawarii – głównego Sanktuarium Niemiec. Obiadokolacja oraz nocleg w hotelu.

Dzień 12.

Msza św. w Sanktuarium w Altotteing u stóp Naszej Drogiej Pani. Śniadanie. Przejazd w drogę powrotną do Polski. Zakończenie pielgrzymki w godzinach wieczornych.

Cena zawiera
 • przelot samolotem
 • przejazd autokarem turystycznym zgodnie trasa pielgrzymki
 • noclegi w pokojach 2 osobowych z WC i łazienką
 • śniadania zgodnie z programem
 • obiadokolacje zgodnie z programem
 • ubezpieczenie KL, NNW i bagażu w Signal Iduna – obejmuje choroby przewlekłe
 • opieka pilota na całej trasie
 • przewodnicy miejscowi zgodnie z programem
Cena nie zawiera
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
 • napojów do obiadokolacji
 • indywidualnego nagłośnienia – 12 euro
Uwagi
 • miejsca Mszy św. zostaną potwierdzone po wyborze terminu pielgrzymki
 • zastrzega się możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów
 • organizator nie odpowiada za nieprzewidziane zmiany niezależne od niego
 • ostateczna cena uzależniona od terminu i dostępności biletów lotniczych
 • Bagaż podręczny: 1 sztuka do 8 kg o wymiarach 55 x 40 x 20cm Bagaż rejestrowany: 1 sztuka do 23 kg, wymiary bagażu nie mogą być większe niż 158 cm (wysokość + szerokość + głębokość), np. 70 x 44 x 44 cm