Ładowanie strony

SANKTUARIA MARYJNE EUROPY: pielgrzymka autokarowo-lotnicza

Einsiedeln, La Salette, Lourdes, Burgos, Santiago de Compostela, Fatima, Lizbona

Zadaj pytanie
Obejrzyj trasę

Dzień 1.

Zbiórka uczestników w wyznaczonym miejscu. Przejazd do Altotteing w Bawarii trasą Kołbaskowo- Berlin –Monachium do głównego sanktuarium Niemiec. Obiadokolacja i zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 1.

Zbiórka uczestników w wyznaczonym miejscu. Przejazd do Altotteing w Bawarii trasą Kołbaskowo- Berlin –Monachium do głównego sanktuarium Niemiec. Obiadokolacja i zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2.

Śniadanie. Msza św. w sanktuarium w Altotteing u stóp Naszej Drogiej Pani a następnie przejazd do Einsiedeln z postojem w miejscach związanych z Ojcem Świętym Benedyktem XVI (Marktl Am Inn -miejsce urodzenia Benedykta XVI). Przyjazd na obiadokolację i nocleg w hotelu w Einsiedeln.

Dzień 3.

Msza św. w kościele klasztornym w Einsiedeln. Zwiedzanie klasztoru. Śniadanie. Przejazd do La Salette, zapoznanie się z sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej. Droga krzyżowa. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4.

Msza św. w bazylice Męki Pańskiej w La Salette. Śniadanie. Przejazd do Lourdes. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5.

Śniadanie. Zwiedzanie miejsc związanych z św. Bernadetą: Le Cachot, kościół parafialny, Młyn Boly, sanktuarium: muzeum Notre Dame, bazylika podziemna Piusa XII, Grota Masabielska; Krypta gdzie sprawowana była pierwsza Eucharystia, bazylika różańcowa, kościół górny, udział w drodze krzyżowej. Możliwość kąpieli w basenach. Uczestnictwo w procesji Eucharystycznej połączonej z błogosławieństwem chorych. Powrót do hotelu na obiadokolację. Udział w procesji różańcowej, nocleg.

Dzień 6.

Msza św. w Grocie Masabielskiej. Śniadanie. Przyjazd do San Sebastian (nad zatoką biskajską –możliwość kąpieli). Dalszy przejazd do Burgos miasta z przepiękną hiszpańską Katedrą. Wizyta w Katedrze i w centrum historycznym miasta. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu.

Dzień 7.

Śniadanie. Msza św. w Katedrze w Burgos. Przejazd do Santiago de Compstela. Zwiedzanie miasta: Katedra, Plac Espana. Przejazd do hotelu w Santiago de Compostela na obiadokolację i nocleg.

Dzień 8.

Śniadanie. Msza św. przy grobie św. Jakuba Apostoła. Przejazd do Fatimy. Zakwaterowanie w hotelu. Zapoznanie się z sanktuarium fatimskim. Obiadokolacja. Udział w procesji różańcowej. Nocleg.

Dzień 9.

Śniadanie. Wyjazd do Nazare – miasto położone u brzegu Atlantyku, możliwość kąpieli w Oceanie. Przejazd do Bathalii – gotycka katedra wotywna. Powrót do hotelu w Fatimie na obiadokolację. Udział w procesji różańcowej. Nocleg.

Dzień 10.

Śniadanie. Msza św. w bazylice różańcowej przy grobach pastuszków. Droga krzyżowa w Aljustrel. Czas wolny. Obiadokolacja. Udział w procesji różańcowej. Nocleg.

Dzień 11.

Msza św. w kaplicy objawień. Śniadanie. Pożegnanie z Fatimą. Przejazd do Lizbony. Zwiedzanie stolicy Lizbony. Wieczorem przejazd na lotnisko. Odprawa biletowo-bagażowa. Wylot do kraju.

Dzień 12.

Przylot na lotnisko Okęcie w Warszawie. Następnie przejazd autokarem do miejsca rozpoczęcia i zakończenie pielgrzymki.

Cena zawiera
  • transfery autokarowe na lotnisko
  • przeloty samolotem
  • 10 noclegów w pokojach 2 osobowych z WC i łazienką
  • 10 śniadań serwowanych
  • 10 obiadokolacji serwowanych
  • ubezpieczenie KL, NNW i bagażu w Signal Iduna – wariant podstawowy (nie obejmuje chorób przewlekłych)
  • opieka pilota na całej trasie
Cena nie zawiera
  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
Uwagi
  • zastrzega się możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów
  • organizator nie odpowiada za nieprzewidziane zmiany niezależne od niego