Dennis Jarvis CC BY SA

// NIEMCY-SZWAJCARIA -FRANCJA-HISZPANIA-PORTUGALIA: pielgrzymka autokarowo-lotnicza

NIEMCY-SZWAJCARIA -FRANCJA-HISZPANIA-PORTUGALIA: pielgrzymka autokarowo-lotnicza

Drukuj Wyślij wiadomość

Einsiedeln, La Salette, Laurdes, Burgos, Santiago de Compostela, Fatima, Lizbona

 1. Dzień 1.

  Zbiórka uczestników w wyznaczonym miejscu. Przejazd do Altotteing w Bawarii trasą Kołbaskowo- Berlin –Monachium do głównego sanktuarium Niemiec. Obiadokolacja i zakwaterowanie w hotelu.

 2. Dzień 2.

  Śniadanie. Msza św. w sanktuarium w Altotteing u stóp Naszej Drogiej Pani a następnie przejazd do Einsiedeln z postojem w miejscach związanych z Ojcem Świętym Benedyktem XVI (Marktl Am Inn -miejsce urodzenia Benedykta XVI). Przyjazd na obiadokolację i nocleg w hotelu w Einsiedeln.

 3. Dzień 3.

  Msza św. w kościele klasztornym w Einsiedeln. Zwiedzanie klasztoru. Śniadanie. Przejazd do La Salette, zapoznanie się z sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej. Droga krzyżowa. Obiadokolacja i nocleg.

 4. Dzień 4.

  Msza św. w bazylice Męki Pańskiej w La Salette. Śniadanie. Przejazd do Lourdes. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 5. Dzień 5.

  Śniadanie. Zwiedzanie miejsc związanych z św. Bernadetą: Le Cachot, kościół parafialny, Młyn Boly, sanktuarium: muzeum Notre Dame, bazylika podziemna Piusa XII, Grota Masabielska; Krypta gdzie sprawowana była pierwsza Eucharystia, bazylika różańcowa, kościół górny, udział w drodze krzyżowej. Możliwość kąpieli w basenach. Uczestnictwo w procesji Eucharystycznej połączonej z błogosławieństwem chorych. Powrót do hotelu na obiadokolację. Udział w procesji różańcowej, nocleg.

 6. Dzień 6.

  Msza św. w Grocie Masabielskiej. Śniadanie. Przyjazd do San Sebastian (nad zatoką biskajską –możliwość kąpieli). Dalszy przejazd do Burgos miasta z przepiękną hiszpańską Katedrą. Wizyta w Katedrze i w centrum historycznym miasta. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu.

 7. Dzień 7.

  Śniadanie. Msza św. w Katedrze w Burgos. Przejazd do Santiago de Compstela. Zwiedzanie miasta: Katedra, Plac Espana. Przejazd do hotelu w Santiago de Compostela na obiadokolację i nocleg.

 8. Dzień 8.

  Śniadanie. Msza św. przy grobie św. Jakuba Apostoła. Przejazd do Fatimy. Zakwaterowanie w hotelu. Zapoznanie się z sanktuarium fatimskim. Obiadokolacja. Udział w procesji różańcowej. Nocleg.

 9. Dzień 9.

  Śniadanie. Wyjazd do Nazare- miasto położone u brzegu Atlantyku, możliwość kąpieli w Oceanie. Przejazd do Bathalii – gotycka katedra wotywna. Powrót do hotelu w Fatimie na obiadokolację. Udział w procesji różańcowej. Nocleg.

 10. Dzień 10.

  Śniadanie. Msza św. w bazylice różańcowej przy grobach pastuszków. Droga krzyżowa w Aljustrel. Czas wolny. Obiadokolacja. Udział w procesji różańcowej. Nocleg.

 11. Dzień 11.

  Msza św. w kaplicy objawień. Śniadanie. Pożegnanie z Fatimą. Przejazd do Lizbony. Zwiedzanie stolicy Lizbony. Wieczorem przejazd na lotnisko. Odprawa biletowo-bagażowa. Wylot do kraju.

 12. Dzień 12.

  Przylot na lotnisko Okęcie w Warszawie. Następnie przejazd autokarem do Gdańska i zakończenie pielgrzymki.

Cena zawiera:

 • transfery autokarowe na lotnisko Okęcie w Warszawie,
 • przeloty na trasach Lizbona –Warszawa,
 • 10 noclegów w pokojach 2 osobowych z WC i łazienką,
 • 10 śniadań serwowanych,
 • 10 obiadokolacji serwowanych,
 • ubezpieczenie KL, NNW i bagażu w Signal Iduna - wariant podstawowy (nie obejmuje chorób przewlekłych),
 • opieka pilota na całej trasie.

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępów do zwiedzanych obiektów

Uwagi:

 • zastrzega się możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów
 • organizator nie odpowiada za nieprzewidziane zmiany niezależne od niego
Następny
dzień