Moto Itinerari CC BY SA

// BOŚNIA I HERCEGOWINA (MEDJUGORJE) - CHORWACJA: pielgrzymka autokarowa

BOŚNIA I HERCEGOWINA (MEDJUGORJE) - CHORWACJA: pielgrzymka autokarowa

Drukuj Wyślij wiadomość

Budapeszt, Medjugorje, Dubrownik, Split, Trogiru, Velehrad

 1. Dzień 1.

  Podstawienie autokaru w wyznaczonym miejscu o wczesnej godzinie rannej. Przejazd trasą A 1 przez Toruń, Łódź, Katowice, Częstochowę a następnie na przejście graniczne w Cieszynie. Dalsza podróż przez Słowację do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu w stolicy Węgier. Na trasie obiadokolacja.

 2. Dzień 2.

  Śniadanie. Przejazd do Medjugorje trasą północną przez Sarajewo, Mostar, w późnych godzinach wieczornych przyjazd do Zajazdu Kozina na obiadokolację i nocleg.

 3. Dzień 3.

  Śniadanie. Pobyt w Medugorje, Góra Objawień – miejsce gdzie Matka Boża po raz pierwszy się objawiła. Wspólnota Cenacolo – spotkanie z chłopcami wychodzącymi z narkomanii. W miarę możliwości spotkanie z osobami widzącymi Matkę Bożą. Obiadokolacja i nocleg.

 4. Dzień 4.

  Śniadanie. Wycieczka całodzienna i pobyt w Dubrowniku, jednym z najpiękniejszych miast na świecie. Spacer uliczkami Dubrownika, miasta wpisanego na listę UNESCO, zapoznanie się z jego historią, wizyta w Katedrze, Dwór Książęcy. Czas wolny. Powrót do Mediugorje. Obiadokolacja i nocleg.

 5. Dzień 5.

  Śniadanie. Przejazd do Splitu miasta położonego nad Morzem Adriatyckim na niewielkim półwyspie. Krótka wizyta, dalej przejazd do Trogiru i nad wodospad Kyrka. Powrót na obiadokolację i nocleg do Medugorje.

 6. Dzień 6.

  Śniadanie. Droga Krzyżowa na Górę Kriżewac – na której znajduje się Krzyż upamiętniający 1900 rocznicę Męki Pańskiej. Wieczorny program modlitewny. Obiadokolacja i nocleg.

 7. Dzień 7.

  Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego Chorwacji Plitwickie Jeziora, wędrówka po parku z wykorzystaniem wszystkich atrakcji serwowanych turystom. Przejazd na obiadokolację i nocleg w Varażdinie.

 8. Dzień 8.

  Śniadanie. Przejazd do Wiednia. Wjazd na Khalenberg, Palac Habsburgów, Katedra św. Stefana i podziwianie panoramy stolicy Austrii, a następnie przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w Hodoninie w południowych Czechach.

 9. Dzień 9.

  Śniadanie. Przejazd do Velehradu. Msza Św. w Bazylice Św. Braci Cyryla i Metodego. Powrót do kraju. Przejazd przez przejście graniczne w Cieszynie. Powrót do Gdańska trasą A1: Katowice – Łódź – Toruń. Zakończenie wycieczko - pielgrzymki w godzinach wieczorno- nocnych.

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem turystycznym z pełnym wyposażeniem,
 • 8 noclegów w pokojach dwuosobowych z WC i łazienką,
 • 8 obiadokolacji i śniadań,
 • ubezpieczenie KL, NNW i bagażu w Signal Iduna - wariant podstawowy (nie obejmuje chorób przewlekłych),
 • opiekę pilota na całej trasie,
 • opieka kreatorki w Medjugorie,
 • miejscowi przewodnicy zgodnie z programem.

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Uwagi:

 • zastrzega się możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów,
 • organizator nie odpowiada za nieprzewidziane zmiany niezależne od niego,
 • niekonieczny paszport, możliwość zrealizowania wyjazdu z dowodem osobistym.
Następny
dzień